Do darmowej wysyłki brakuje 250,00 zł
570 722 044 PN-PT: 9:00-17:00
0,00 z┼é pusty Ilo┼Ť─ç: 0

Tw├│j koszyk jest pusty

Strona główna / Zgoda newsletter

Zgoda newsletter

1. Przetwarzanie przez Fightershop.com.pl moich danych osobowych, podanych dobrowolnie za po┼Ťrednictwem powy┼╝szego formularza, w celu realizacji newslettera przy wykorzystaniu podanego powy┼╝ej adresu poczty e-mail. Podstaw─ů przetwarzania danych jest moja zgoda.
  2. Administratorem danych osobowych jest firma HONESTES JAKUB ZARZYCKI, e-mail: sklep@fightershop.com.pl.
  3. Wyra┼╝ona zgoda mo┼╝e zosta─ç cofni─Öta w dowolnym momencie, bez ┼╝adnych negatywnych skutk├│w oraz bez wp┼éywu na zgodno┼Ť─ç z prawem przetwarzania danych, kt├│rego dokonano przed jej cofni─Öciem.
    Cofnięcia zgody dokonać można przez wysłanie formularza.
  4. Odbiorcami (Procesorami Powierzenia) powierzonych danych osobowych b─Öd─ů:
    • podmioty zapewniaj─ůce obs┼éug─Ö informatyczn─ů dla Administratora danych.
  5. Moje dane osobowe b─Öd─ů przechowywane do momentu wypisania si─Ö z newslettera.
  6. Przys┼éuguj─ů mi prawa do:
    • ┼╗─ůdania od Administratora danych dost─Öpu do moich danych osobowych;
    • ┼╗─ůdania od Administratora danych uzupe┼énienia, sprostowania moich danych osobowych;
    • ┼╗─ůdania od Administratora danych usuni─Öcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
    • Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
    • ┼╗─ůdania przeniesienia moich danych osobowych;
  7. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO).